pondělí 19. října 2020 Michaela

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nová kniha ukáže krásy Českobudějovicka z výšky

Krásy hlavního města regionu Českých Budějovic i širokého okolí bude mapovat nová publikace Českobudějovicko z nebe zlínského CBS Nakladatelství. Na více jak sto stranách si tak lidé budou moci prohlédnout svůj region z ptačí perspektivy, a to již v první polovině příštího roku.

Pohledy z letadla v teple domova

„Když se řekne region Českobudějovicko, jako první se mi vybaví samotné České Budějovice s náměstím Přemysla Otakara II., barokní Samsonova kašna a pozoruhodná barokní radnice,“ popisuje oblast regionální projektový manažer Michal Andráško. Nedílnou součástí tohoto regionu je i město Hluboká nad Vltavou s největším lákadlem pro návštěvníky zámkem Hluboká.

Pastvou pro oči je celá řada významných přírodních, kulturních a uměleckých památek. Mezi nejznámější a nejvíce navštěvované zajímavosti patří bývalý lovecký zámek Ohrada u Hluboké nad Vltavou, v němž je Národní zemědělské muzeum, či nejstarší sakrální stavba v okrese – Hosín.

Široký okruh čtenářů

Kniha Českobudějovicko z nebe vzniká ve spolupráci s obcemi, městy, firmami, školami a dalšími institucemi. „Tito partneři knihy se tak mohou v knize prezentovat, vyjádřit svoje propojení s regionem Českobudějovicka a zviditelnit se nejen ve svém okolí. Kniha je navíc trojjazyčná a proto se jako dárek dostává často i za hranice naší republiky,“ vysvětluje obchodní ředitelka CBS Nakladatelství Blanka Imramovská.

Knihu tak mohou obdivovat a stále se k ní vracet jak místní občané a patrioti, tak třeba bývalí žáci školy, senioři, ale i turisté nebo obchodní partneři. „Do knihy je stále ještě možné se zapojit. Rozsah knihy je však omezen, a proto je třeba se s námi včas spojit. Nejjednodušší je kontaktovat přímo Michala Andráška, a to na telefonním čísle 604 243 295 a nebo prostřednictvím e-mailu andrasko@cbs-cesko.cz,“ dodává Blanka Imramovská.

Kniha z každého regionu

Knihy v edici Česko z nebe neustále přibývají. Více jak 60 titulů je již vydaných a k dostání u partnerů projektů, v knihkupectvích a na e-shopu CBS Nakladatelství.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo9 čtenářů

PR text

Štítky kniha, Českobudějovicko, novinka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.