sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Avire hledá operátory do výroby, firma nabízí stabilní zázemí a jistotu práce

PR článek

Atraktivní zaměstnání s řadou benefitů v příjemném prostředí nabízí společnost Avire. Ta v Českých Budějovicích vyrábí produkty, které zabezpečují fungování výtahů.

Společnost Avire aktuálně hledá operátory a operátorky do výroby. Kandidáti nemusí mít žádné speciální vzdělání, firma počítá se zaškolením nových pracovníků. „Operátoři jsou ohodnocováni úkolovou mzdou, a mohou tak přímo ovlivnit výši svého výdělku. Jednou z dalších položek mzdového ohodnocení je pohyblivá složka a její výše se odvíjí od odpracované doby,“ uvádí jednatel Jan Ďoubal.

Případné uchazeče čeká jemná a velmi rozmanitá montáž. Nyní firma shání nejméně 10 operátorek či operátorů. Potřeba jsou také nové posily do oddělení technologie a vývoje.

Avire se stará o osobní rozvoj

„Práce ve společnosti Avire spojuje výhody malých i velkých firmem. Nabízí stabilní zázemí a dlouhodobou jistotu práce, na kterou jsou zaměstnanci zvyklí z velkých podniků. Na druhou stranu je tu neformální pracovní prostředí, které znají spíše zaměstnanci malých firem. Avire se aktivně stará o osobní rozvoj svých zaměstnanců a dává každému možnost naplno projevit své schopnosti, vyniknout a třeba i postoupit na pozici s vyšší odpovědností,“ shrnuje jednatel.

Firma poptává nové posily, protože rozšiřuje výrobu pro nové klienty, a zároveň je potřeba kompenzovat odchody stávajících pracovníků do důchodu či na mateřskou dovolenou.

„Součástí naší firemní kultury je diverzita a inkluze. Tato slova možná znějí cize nebo negativně, ale jejich obsah znamená, že se snažíme při naší práci respektovat každého svého kolegu coby jedince. V naší společnosti jsou tak všichni vítáni a chceme, aby se u nás kolegové cítili respektováni a začleněni,“ vysvětluje Ďoubal.

Výrobky firmy Avire hlídají výtahy v budějovické nemocnici i barcelonském metru

Na řadě míst v Jihočeském kraji i po celém světě dohlíží na provoz výtahů produkty, které vznikají v Českých Budějovicích. Jejich výrobě se již řadu let věnuje společnost Avire.

Společnost nabízí i řadu benefitů, jako jsou stravenky, flexi pass, roční bonus nebo třeba masáže v pracovní době. Zájemci se mohou také českobudějovickém závodě zlepšovat v angličtině. 

V areálu firmy mají zaměstnanci denně krátké schůzky na všech úrovních. Díky tomu se všichni dozvídají důležité informace a mohou společně řešit nejrůznější výzvy či problémy. „Každý je u nás vyslyšen a jeho potřeba se stává úkolem pro ostatní,“ dodává jednatel.

Hodnocení článku je 58 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.