neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Kamioňák ohrozil řidiče osobáku, ten narazil do svodidel. Policisté hledají svědky

Písečtí dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí na výjezdu z Písku na Prahu. Podle prvotních informací měl řidič soupravy omezit a ohrozit řidiče osobáku, ten narazil do svodidel. Policisté teď hledají svědky.

K události došlo v pondělí krátce po osmnácté hodině. Přibližně sto metrů od značky „Konec obce“ narazil řidič osobáku do svodidel. „Řidič se do kolize se svodidly dostal poté, kdy ho měl ohrozit a omezit řidič soupravy jdoucí v levém jízdním pruhu. Mělo se jednat o tahač značky Man červené barvy s návěsem značky Fliegl,“ uvedla tisková mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Řidič soupravy z místa události ujel dál směrem na křižovatku Nová hospoda. Muž z osobního auta se snažil kamioňáka gestikulací zastavit. Ten ale jel dál. Během nehody nedošlo k žádnému zranění.

„Obracíme se na případné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění případu, aby kontaktovali dopravní policisty v Písku na služebně. Využít můžete také linek 974 235 254 nebo 158,“ dodala mluvčí. 

Foto Dominik Svoboda

Štítky nehoda, ujetí, policie, svědci, Písek

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.