pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Doprava

Autobus s českými lyžaři narazil do stáda krav

V sobotu večer krátce po 21. hodině došlo na mezinárodní silnici E55 před osadou Krasejovka k dopravní nehodě autobusu, který se střetl se stádem krav. Vinou střetu se zranili čtyři cestující, devět krav uhynulo.

Po Modrém mostě se bude jezdit nejdřív v červenci

Řízení o dodatečném povolení stavby, které by umožnilo znovuotevření Modrého mostu do zkušebního provozu, se opět komplikuje.

Řidič autobusu je po nehodě stále v kritickém stavu

Jak vás Budějcká Drbna již informovala, ve čtvrtek kolem půl páté odpoledne došlo v Průmyslové ulici ke střetu autobusu, jedoucího z Českých Budějovic do Vodňan, s trolejbusem městské hromadné dopravy. Při nehodě utrpělo šest osob zranění,...

Výsledkem srážky autobusu s trolejbusem je šest zraněných

Na českobudějovické Průmyslové ulici se dnes kolem půl páté odpoledne střetl linkový autobus s trolejbusem MHD. Při kolizi utrpěl vážná zranění řidič autobusu, podle prvotních informací je zraněno ještě dalších pět osob. Ulice je v místě havárie...

Máme v Budějcích informační či dezinformační panely?

Zastávkové informační panely fungují v Budějcích už nějaký ten pátek. Místní už se s tímto systémem jakž takž sžili. Názory na přesnost zobrazovaných časů se však liší.

V hořící dodávce zemřel po střetu s vlakem její řidič

K tragické kolizi osobního vlaku s Fordem Transit došlo dnes v osm hodin ráno v Protivíně. Jihočeští záchranáři, kteří k nehodě dorazili, bohužel řidiči nemohli pomoci. Zemřel v hořícím autě.

Obrňte se trpělivostí, o víkendu přibude další omezení

Zúžení vozovky si o nadcházejícím víkendu vyžádají první přípravné práce před zahájením opravy železničního mostu u Budvaru na Pražské třídě. Budějckou Drbnu o tom informovala mluvčí magistrátu Jitka Welzlová.

Na velké křižovatce se zítra bude jezdit bez semaforů

Od středeční osmé hodiny ranní budou na křižovatce budějckých ulic Pražská a Strakonická dočasně vypnuty semafory.

Řídit v alkoholovém opojení se mu nevyplatilo

Opilého řidiče v neděli kolem třetí hodiny ranní zastavili hlídkující českobudějovičtí policisté. Jízdu hříšníka ukončili na území krajského města v ulici Oskara Nedbala.

Definitivně potvrzeno: Jižní spojka nebude!

čtvrtek, 16. února 2012, 17:04Doprava

Definitivně potvrzeno: Jižní spojka nebude!

Jižní spojka se opět objevila na programu dnešního jednání budějckého zastupitelstva. V rámci projednávání návrhu změn územního plánu města se k Jižní spojce opět vyjádřili jak zastupitelé, tak i veřejnost.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.