sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Za parkování na náměstí zaplatíme i sto padesát korun. Nejlevněji vyjde stání u soudu

Parkování v centru Budějc je velkým oříškem. Když už najdeme místo k parkování, mnohdy nás nemile potěší cena. Podívali jsme se na sazby parkovného jak na náměstí, tak i v jeho těsné blízkosti.

Pokud vyrazíte do města autem, připravte si spoustu drobáků. Budete je potřebovat. Za půl hodiny stání před soudem zaplatíte 5 korun. O pár kroků dál, konkrétně na Senovážném náměstí, vytáhnete z peněženky za stejnou dobu stání 10 korun. Cena platí pro parkoviště naproti Kulturnímu domu Metropol, u pošty a u Slavie, kde ale můžete stát maximálně 12 hodin za 350 korun. Za desetikačku na půl hodiny zaparkujete i na parkovišti na Mariánském náměstí.

Nejdražším místem, kde můžete zaparkovat své auto, je pochopitelně náměstí. Za stání svého mazlíčka v srdci metropole zaplatíte za půl hodinu 30 korun. Pozor, doba stání je omezená. Za maximálně dvouhodinové parkování zaplatíte 150 korun. Co by kamenem od náměstí dohodil je ještě další možnost zaparkovat. Za 15 minut stání vás vaše peněženka pochválí u Černé věže. Cena je tam 5 korun. 

Přijde vám parkování v centru Budějc drahé?

Celkem hlasovalo783 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky parkování, České Budějovice, auto, ceny

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.