čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Kultura

Narozeninová Dámská jízda byla plná legrace

úterý, 20. března 2012, 19:14Kultura

Narozeninová Dámská jízda byla plná legrace

Multikino CineStar v Českých Budějovicích slaví desáté narozeniny a v duchu této oslavy se nesla i Dámská jízda, která se konala minulý týden. Pro příchozí dámy byl připraven přitažlivý program a ještě lákavější film.

„Mám náušnice a obočí mý sestřenice,“ znělo Slavií

Budějcký Café Klub Slavie v pátek večer rozhýbala mladá, šílená a progresivní dvojice Čokovoko.

Ve Velbloudu se tančilo do rytmů bubnů

sobota, 17. března 2012, 11:24Kultura

Ve Velbloudu se tančilo do rytmů bubnů

Nastalo druhé úterý v měsíci a v budějckém Mighty Baru Velbloud se konalo vystoupení orientálních tanečnic školy Intessar doprovázené hrou na bubny skupiny Gamar.

Chátrající kulturní ráj pro všechny nabírá druhý dech

KD Slavie se stala útočištěm lidí všech věkových kategorií. Kulturní a zábavné vyžití tu nalezne jak čtyřleté dítě, tak jeho rodiče i prarodiče. Díky rozhodnutí rady města o rozšíření využití objektu Slavie znovu pro kulturu, vzdělávací projekty...

SOUTĚŽ: Do Budějc v pátek zavítají metaloví Škwoři

Milovníci tvrdé muziky si v pátek přijdou v budějckém KD Vltava na své při koncertě známé kapely Škwor. Za třináct let v hudební branži vydala pražská skupina osm desek. Ta poslední s názvem Drsnej kraj se nedlouho po svém uvedení na trh stala...

Čokovoko rozjedou v Budějcích svou bizarní show

Café Klub Slavie si pro své příznivce připravil opět hudební lahůdku. Dvě populární Brňačky Adélu a Zuzanu, které skrze hudbu a slova vyjadřují svůj zdravě sebevědomý a upřímný pohled na svět.

FOTO: Pub Animals proměnili krumlovskou FabriČKu v peklo

Jsou to opravdu zvířata! Populární jihočeská kapela Pub Animals zazářila při svém koncertu v nově otevřeném českokrumlovském klubu FabriČKa, který prvním vystoupením v rámci letošního Elephant man tour doslova vyprodala. Jedna z budov bývalého...

Pub Animals otevřeli českokrumlovskou FabriČKu

neděle, 11. března 2012, 16:25

Pub Animals v českokrumlovském klubu FabriČKa
Pub Animals v českokrumlovském klubu FabriČKa
Planá zve na sobotní řádění masek a vepřové hody

Hledáte inspiraci, co podniknout o víkendu? Nechte se pozvat do Plané u Budějc, kde bude v sobotu živo. Tamní obecní úřad ve spolupráci se sportovním klubem připravili nejen pro místní obyvatele vepřové hody, dětský karneval a maškarní veselici.

Párty okořeněná koncertem Jana Budaře slavila úspěch

Minulou sobotu se v Mighty Baru Velbloud uskutečnila retro párty Vzpomínka na staré časy. O dobrou atmosféru se hned v úvodu postaral český herec, hudebník a scenárista Jan Budař. Bar doslova praskal ve švech. Lidí přišlo víc, než se očekávalo.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.