čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Kultura

MySky jako průvodci rock párty na výstavišti

Skupina MySky bude hlavním tahákem rock párty, kterou pořádá Rybářská Bašta tento pátek v areálu výstaviště České Budějovice.

GENERACE SINGLES

čtvrtek, 11. srpna 2011, 15:34

GENERACE SINGLES
GENERACE SINGLES

Pozvánka do kina - GENERACE SINGLES

čtvrtek, 11. srpna 2011, 14:18Kultura

Pozvánka do kina - GENERACE SINGLES

Drbnička zve všechny příznivce dokumentárních filmů na nový celovečerní dokument Generace Singles režisérky Jany Počtové (mj.spolupráce s ČT na cyklech Příběhy slavných, Cestománie, Na cestě, Generace 0), který bude mít premiéru v budějckém...

Blíží se festival South Bohemia Jazz Fest 2011

V druhé polovině srpna 2011 budou náměstí některých jihočeských měst, již podruhé toto léto, oživena kvalitní jazzovou hudbou. Projekt South Bohemia Jazz Fest, navazující na tradici Bohemia Jazz Festu, představí od 19.8. do 27.8.2011 v Táboře,...

Bohemia Jazz Fest v Budějcích

pátek, 22. července 2011, 12:24Kultura

Bohemia Jazz Fest v Budějcích

Rudy Linka je jedním z nejlepších světových jazzových kytaristů na světě. V roce 1980 odešel do Švédska, ale nakonec zakotvil v Americe. Každé léto se však vrací do Čech. Pro všechny příznivce jazzu zde totiž v roce 2005 přivedl k životu unikátní...

Účastníci letních hudebních kurzů zahráli na Piaristickém náměstí

Ti, kteří se včera vydali na odpolední procházku si tento volný čas mohli zpříjemnit poslechem hudby na Piaristickém náměstí. Své nástroje zde totiž rozbalili účastníci letních hudebních kurzů, které organizuje společnost ARS IUVENUM.

Zítra naposledy se lidi mohou ucházet se o pozici hlavního architekta

Ještě dnes a zítra se mohou do výběrového řízení přihlásit odborníci, kteří mají zájem o pozici hlavního architekta Statutárního města České Budějovice. Prozatím magistrát zaregistroval pouze dvě přihlášky.

České Budějovice hledají koncepci využití kulturního domu Slavie

České Budějovice hledají koncepci budoucího využití kulturního domu Slavie. Objekt, ve kterém se stále konají akce, však vyžaduje rekonstrukci kvůli špatnému stavu, řekla ve čtvrtek novinářům náměstkyně primátora Ivana Popelová (HOPB).

V Budějcích se znovu otevřel Level Lounge & Café

Nedávno jsem potkala svého bývalého spolužáka Luboše Arsova, který pracuje v Praze jako stylista. A od něj jsem se dozvěděla, že se svými přáteli plánuje znovuotevření Level Lounge v Českých Budějovicích.

Jižní Čechy jsou rájem filmařů, vznikaly zde slavné pohádky i seriály

Nejen hrady, zámky, zříceniny, ale i slavná filmová místa mohou v jižních Čechách navštívit turisté. V sedmi okresech kraje jsou desítky míst, kde vznikaly známé pohádky, komedie, dramata či historické filmy.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.