pondělí 1. června 2020 Laura

Zbývají poslední vstupenky na Open Air Musicfest Přeštěnice za zvýhodněnou cenu

Přípravy na šestnáctý ročník Open Air Musicfest Přeštěnice se naplno rozjely. Pořadatelé odtajnili první velká jména v čele s nejpopulárnější českou kapelou současnosti - poprockovou formací Kryštof. Nabitý line-up se také odráží v prodeji vstupenek, které se nyní prodávají za akční cenu 450 korun. Za tuto cenu zbývá posledních několik set vstupenek do přeštěnického festivalového areálu.

„Pracujeme na programu a brzy představíme nová jména,“ poznamenal za organizátory Vítek Kratochvíl a dodal: „Nicméně od pondělí 15. prosince navyšujeme cenu vstupenky na 550 korun. Zájemci mají poslední šanci, jak získat levnější vstupenku.“   

Kromě zmiňované skupiny Kryštof, která vystoupí na festivalu v pátek 24. června, návštěvníci uvidí Monkey Business, No Name, Supergroup, Visací zámek, Wohnout nebo také UDG. Prostor dostanou také zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Kromě hudebního programu návštěvníci mohou zhlédnout divadelní a filmová představení nebo atraktivní exhibici bikerů Open Air Dirt Jam.

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz nebo www.smsticket.cz.

Více informací na www.prestenice.cz nebo www.facebook.com/prestenice.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.