pondělí 1. června 2020 Laura

Silvestr si můžete užít i na zříceninách, na pláži či třeba v kině

Přemýšlíte, že letošní Silvestr prožijete netradičně? Ptáte se, kam vyrazit? Budějcká Drbna se mrkla, jaké máte možnosti…

Pohádkovou atmosféru tradičně nabídne Silvestr na Vítkově Hrádku. Tato zřícenina, která se nachází nedaleko Přední Výtoně na Lipensku, je obklopena nádhernou přírodou, zkrátka ideální volba, pokud chcete poslední den letošního roku prožít na čerstvém vzduchu. Silvestr se zde bude slavit celý den až do půlnoci. Hrát a zpívat bude Lojza Pták.

Dobrou volbou určitě bude i další zřícenina krumlovského regionu – Dívčí kámen. Zde se sice podle dostupných informací žádná oslava konat nebude, ale památka je v zimě stále otevřena, tedy pokud tomu odpovídají povětrnostní podmínky. I zde naleznete okouzlující přírodu.

Chcete si užít Silvestr na pláži u vody v Černé v Pošumaví? Že to zní v tomto ročním období bláznivě? Nebojte, terasy budou zateplené a chybět nebude ani ohniště. Mimo jiné zde zahrají Red Hot Chilli Peppers Tribute a ti vás jistě správně rozpálí!

Poslední den si můžete užít i ve společnosti skvělých bijáků! Cinestar nabídne hned několik předpremiér a jelikož jednou z nich je i film Creed, neboli neoficiální sedmička legendárního Rockyho, je takřka jasné, že i na takto strávený Silvestr dlouho nezapomenete. Ostatně Silvestr se Sylvesterem, to se samo nabízí!

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.