úterý 10. prosince 2019 Julie

SOUTĚŽ: Na Jihočeském plese můžete díky aplikaci v mobilu pomáhat

Ondřej Havelka s Melody Makers, Jana Kirschner, Jihočeská filharmonie, operní diva Michaela Gemrotová nebo moderátor a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle. To je jen část z hvězd programu Jihočeského plesu, který se příští sobotu 13. února uskuteční v pavilonech T1 a T2 budějckého výstaviště. Vy můžete jít na ples zcela zdarma a ještě při něm pomoci.

Je to jednoduché. Stačí si před jeho začátkem nainstalovat do mobilu aplikaci EPP - pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ, která je dostupná pro telefony s operačním systémem Google Android nebo Apple iOS zdarma. To, co na plese protančíte, pak proměníte v opravdové peníze!

ČTĚTE TAKÉ: Na Jihočeském plese strávíte příjemný čas ve slunném brazilském prostředí

V přehledné aplikaci, která může také fungovat jako klasický sporttracker, si jen vyberete typ aktivity tanec a můžete začít tancovat a průběžně sledovat své výkony. Ke konci plesu se pak můžete v aplikaci rozhodnout pro výběr konkrétního projektu, který svými body můžete podpořit. Jeden získaný bod zhruba odpovídá jedné koruně.

Soutěž o vstupenky na Jihočeský ples

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát po dvou vstupenkách na Jihočeský ples. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 16. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Nový klip Jihočeské filharmonie se jmenuje Jedeme za Vámi. Správně je tedy odpověď B.

Dvě volné vstupenky na Jihočeský ples vyhráli čtenáři Jan Lajer a Naďa Vaňová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.