středa 19. února 2020 Patrik

SOUTĚŽ: Letní Přeštěnice už v dubnu v Café Klubu Slavie

V českobudějovickém hudebním klubu Café Klub Slavie proběhne 9. dubna jeden ze tří plánovaných WARM UP večírků k festivalu OAMF Přeštěnice. V průběhu večera postupně vystoupí Sabina Křováková se svou kapelou, ska-punková Peshata, Pražáci Covers for Lovers a plzeňská Znouzectnost. Hlavního pořadatele této akce jsme zeptali, podle jakých kritérii vybíral zúčastněné kapely.

„Protože se jedná o první ročník, rozhodli jsme se zalovit ve vodách kapel spřízněných s festivalem. OAMF Přeštěnice si navíc vždy zakládal na přátelské, pohodové až rodinné atmosféře. Takže hlavním kritériem bylo, aby si kapely ‚sedly‘, a aby vše probíhalo takzvaně na pohodu. Proto nemáme klasického headlinera, ani vyloženého outsidera. Z jihočeského regionu jsme vybrali veselou ska-punkovou kapelu Peshata, z těch známějších jmen pak legendu českého folk-punk-rocku, kapelu Znouzectnost. Lahůdkou především pro mužskou část publika by měla být zpěvačka Sabina Křováková, která po vítězství v talentové soutěži SuperStar neusnula na vavřínech, ale naopak se svou skupinou Sabina objíždí české kluby a festivaly. Samozřejmě nemůže chybět ani kapela Covers for Lovers, která v minulém roce složila pro festival hymnu,“ vysvětluje Aleš Uhlíř.

Pro prvních sto návštěvníků bude k dispozici hned u vstupu zcela zdarma výběrové festivalové CD, které vzniklo minulý rok u příležitosti patnáctiletého výročí festivalu v Přeštěnici. Za zmínku určitě stojí i možnost zakoupení lístků na letní Přeštěnice v akci 1+1 (tedy ke každému zakoupenému lístku bude další jeden zdarma). Tato akce je ovšem omezena pro prvních 20 zájemců na každém koncertu akcí Přeštěnice WARM UP 2016.

„Máme připravenou speciální stage a několik překvapení. Doufáme, že se nám podaří navodit stejně pohodovou atmosféru, jaká je každý rok nedílnou součástí festivalu v Přeštěnici. Doražte se přesvědčit na některý z warm up koncertů a nezapomeňte, že letos je OAMF Přeštěnice 24. a 25. června! Budeme se těšit!“ uzavírá Aleš Uhlíř.

Přeštěnice WARM UP 2016

26. 3. (sobota) - | Milevsko | KD | - TOTÁLNÍ NASAZENÍ | Peshata, Covers, Sabina
9. 4. (sobota)  - | České Budějovice | Café Klub Slávie | ZNC | Peshata, Covers, Sabina
22. 4. (pátek) - | Praha | Rock Café | ZNC | Peshata, Covers, Sabina

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice WARM UP 2016 v Café Klubu Slavie (9. 4.)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Přeštěnice WARM UP 2016 v Café Klubu Slavie. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středeční 14. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Oficiální písní je skladba Slunce nad Přeštěnicí. Správně je tedy odpověď C.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Martin Křivský a Marie Švehlová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.