pátek 24. ledna 2020 Milena

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vstupenka na festival v Přeštěnicích – ideální dárek pro blízké!

Máme pro vás tip na skvělý dárek, který potěší všechny milovníky hudby. Neváhejte a obdarujte své blízké vstupenkou na kultovní festival Open Air Musicfest Přeštěnice, kde na vás čeká kromě kvalitní hudební smrště i neopakovatelná pohodová atmosféra! Pořadatelé při této příležitosti odtajnili první velká jména. Máte se opravdu na co těšit!

V pořadí již 17. ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice se uskuteční v pátek 30. června a v sobotu 1. července, což je ideální čas na to přivítat začátek prázdnin pořádnou dávkou muziky. Pro všechny nedočkavce je navíc na čtvrtek 29. června připraven festivalový večírek. Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program – prvními odtajněnými hvězdami letošního ročníku jsou skupiny Harlej, Škwor, Slza, Jelen nebo Mandrage. Těšit se můžete i na legendární skupinu Citron, Alkehol, Zakázaný Ovoce, Rybičky 48 či na vycházející hvězdu českého popu, zpěváka Sebastiana.

Vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) se prodávají za akční cenu 490 korun, vstupenka na pátek či na sobotu je k mání za 350 korun a čtvrteční festivalový večírek si budete moci vychutnat za 100 korun. Vstupenky na festival si lze zakoupit v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, na pokladně milevského kina nebo si je můžete opatřit online z pohodlí domova v síti www.milevskem.cz.

Více informací:

www.prestenice.cz,
www.facebook.com/prestenice.

Tisková zpráva | PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.