čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Metalový večer v River Music Clubu

Opravdovou lahůdku pro všechny fanoušky metalu připravili na pátek 10. února v River Music Clubu v Českých Budějovicích. Tou je exkluzivní vystoupení mexické metalové kapely Cuentos de Celiz, která nyní jede evropskou tour a na ní má i dvě zastávky v České republice. Předskokany jim budou dělat českobudějovické kapely Kapybara a Moon Base. Začátek je ve 20 hodin.

Kapela Cuentos de Celiz vznikla na konci roku 2011 v Playa del Carmen z nápadu zkombinovat různé žánry a styly z metalu, s latinskými rytmy, včetně black metal, death metal, trash metal, punk, nu metal , progressive metal, deathcore, samba a dokonce disco, to vše spojili dohromady a nakombinovali s  jemnými a drsnými přechody. Jejich frontman je žena se silným hrdelním hlasem.

Cuentos de Celiz vystupuje jako jedinečné, všestranné a dokonce i zábavné pásmo, dělají satiru a výsměch, tomu co je tradiční a běžné v daném žánru, ukazuje zcela nový směr. Nástroje se uzpůsobili podle svého, což umožňuje zcela neobvyklé zvuky, melodie a jedinečné harmonie, mnohostranné a polyrytmické bubnování dodávají zvláštní atmosféru, sílu a jedinečnost.

Kapybara je kapela jejíž historie se začala psát již v roce 1992, má jistě v Českých Budějovicích svou stálou fanouškovskou základnu. Pohybují se mrštně mezi více metalovými subžánry, a valivé tempo a skvělý zatěžkaný a zároveň ostrý zvuk jako pojítko celek lepí dohromady jako kvalitní chemoprén. Své poslední album D.Evil Is Back vydali v roce 2015.

Moon Base je mladá rocková kapela, která se snaží svým hudebním rozpětím potěšit ucho nejednoho rockera.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.