úterý 14. července 2020 Karolína

Monkey Business přijedou 18. února roztančit Café Klub Slavie

Už za týden a kousek, přesněji 18. února, dorazí do Českých Budějovic invaze opic! Lépe řečeno partička Monkey Business a jejich neotřelý exkluzivní klubový koncert.

„Jedná se o klubovku, není to festivalové zkrácené vystoupení, které oproti klubovce v podání jakékoli kapely nemá takový šmrnc a atmosféru,“ láká dramaturg Café Klubu Slavie Otta Kovařík. „Už je prodáno velké množství vstupenek a nečekal bych na poslední dny, ale kupoval bych hned,“ upozorňuje Kovařík na velký zájem o koncert.

Monkey Business se ptají, zda jsi zaplatil daň z práva na život a vyráží na turné. Nový rok, nová zpěvačka, nová laserová show, nové zářivé kostýmy, nové aranže, nové myšlenky! 

Trápí vás uprchlíci, manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se vám rozhřešení! Jarní turné s názvem Už jsi zaplatil daň z práva na život?! je tady.

Tereza Černochová se stala kmenovou zpěvačkou po Tonye Graves a po společném soustředění tak vyráží na první štace. 

Vstupenky na tento koncert zakoupíte zde nebo fyzicky na radnici v informačním středisku, v hudebninách na náměstí Přemysla Otakara II. nebo v jakémkoli prodejním místě CBsystem.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.