úterý 10. prosince 2019 Julie

SOUTĚŽ: Budějcké Alzheimercentrum a Seniorcentrum pořádá svůj první ples

Do víru tance, hudby a dalších plesových zážitků se poprvé vrhnou také klienti, zaměstnanci a příznivci budějckého Alzheimercentra a Seniorcentra, které pořádá svůj první ples.

Novinka budějcké plesové sezony se uskuteční v pátek 17. února od 19 hodin v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. Účastníci premiérového plesu se mohou těšit na hudbu skupiny Variant, společenské zážitky a samozřejmě také bohatou tombolu

„Myšlenka uspořádat ples vyplynula z aktivit, které v průběhu roku pořádáme pro klienty a jejich rodiny. Ples považujeme za příležitost k upevnění a rozšíření vztahů a komunikace nejen s klienty, ale také s jejich rodinnými příslušníky. A také zároveň za příjemnou možnost k poděkování všem, kteří činnost našeho centra podporují. Ples je ale určen i široké veřejnosti. Takže všechny srdečně zveme," uvedla za organizátorky plesu Ludmila Pešlová, vedoucí provozu Alzheimercentra a Seniorcentra.
 

Soutěž o vstupenky na ples Alzheimercentra a Seniorcentra České Budějovicep;(20. 2. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou čtyři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na ples. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 17. 2. ve 10:00 zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

 

SOUTĚŽ SKONČILA. Alzheimercentrum a Seniorcentrum České Budějovice je na Husově třídě. 
Správně je tedy odpověď A.

Po dvou vstupenkách na dnešní ples vyhráli: Marta Stejskalová, Jaroslav Švamberk, Kateřina Burianová a Ivana Brabcová. Blahopřejeme! 
 

Kde je Alzheimercentru a Seniorcentrum České Budějovice?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.