sobota 4. července 2020 Prokop

SOUTĚŽ: Vyhrajte lupeny na vystoupení Marpa v budějckém KD Vltava

Tisíce prodaných kusů desky Lone Survivor, dvě vyprodané haly, bouřlivá atmosféra na letních fesťácích… Marpo zkrátka slaví úspěch. Jestli si ho zaslouží, můžete posoudit v sobotu 18. března v KD Vltava v Českých Budějovicích, kam zavítá s Troublegang.

„Očekávej plné složení - rappeři Marpo, IronKap, WHNT, Dj Partyboi, kytara Mahonybeats a bicí v podání Bokyho. Bonusem budou nové skladby z desek IronKapa - Neony a WHNTa – Prachy Nejsou Problém plus ještě lepší zvuk celé show!“ upozorňují pořadatelé.

Dveře se otevírají ve 20 hodin a lístky můžete zakoupit v předprodeji:  https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/marpo-troublegang-lone-survivor-tour-2017-kd-vltava-ceske-budejovice-1048849.

Soutěž o vstupenky na koncert Marpa (18. 3. – 20:00)

Budějcká Drbna pět z vás dostane na koncert zadarmo. Stačí do čtvrteční 18. hodiny odpovědět na naši otázku a mít štěstí při slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

SOUTĚŽ SKONČILA!

Marpo působí pod svým občanským jménem Otakar Petřina v kapele Chinaski. Správně je tedy odpověď A.

Vstupenku na koncert Marpa vyhrávají:Jakub Šiška, Barbora Holubová, Anna Dubská, Tomáš Duroň a Lukáš Váleček. Blahopřejeme!  

Autoři | Foto marpo.com

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.