pátek 29. května 2020 Maxim

Pořádný nátěr s kapelou Krucipüsk v pátek v budějckém Klubu Slavie

Dámy, pánové, děti, no prostě všichni fanoušci kapely Krucipüsk. Slyšte! V pátek 31. března po 21. hodině vypukne rockové peklo v budějckém Klubu Slavie. Dorazí Krucipüsk a jako zahřívačka na jejich koncert vystoupí JegR!

Skupina Krucipüsk v obsazení Tomáš Hajíček (vocal), Vojtěch Douda (drums), Jarmut Gabriel (guitar) a Jirka Zika (bass), ani v roce 2017, prostě nedá pokoj. Jaro má kapela plné krásných zájezdových koncertů po naší vlasti a přes léto to s festivaly nebude vypadat jinak. Ve volném čase, kterého má soubor jako šafránu, poctivě a duchapřítomně přemýšlí kapela nad svým novým, již jedenáctým počinem, který ponese název „Sine Amore Nihil“.

Krucipüsk, kromě svých zásadních hitů, jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n´roll to není prdel, atd., bude nalévat  do všech průřez svou šestadvacetiletou tvorbou, a to vše za podpory dvorních inženýrů, dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Standy Urbana. 

Vstupenky zde: cbsystem.cz, nebo fyzicky na českobudějovické radnici v íčku, v hudebninách na náměstí Přemysla Otakara II. nebo v jakémkoli prodejním místě CBsystem!

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.