pondělí 1. června 2020 Laura

Fernando Saunders vystoupí v budějckém River Music Clubu

Americký baskytarista a zpěvák Fernando Saunders míří do Českých Budějovic. Tento dlouholetý baskytarista slavného Lou Reeda, spoluhráč Jeffa Becka, Jimmy Page či Erica Claptona vystoupí v pátek 28. dubna v River Music Clubu. 

Fernando Saunders má za sebou jedenáct řadových desek s Lou Reedem (z let 1982 - 2008). První sólové album Cashmere Dreams vyšlo v roce 1989, následovalo The Spin"(1993). I Will Break Your Fall - třetí sólové album - bylo v Německu a ve Švýcarsku v TOP 10, v USA a v Kanadě se poté umístilo v žebříčku TOP 40!

V roce 2011 Fernando Saunders vydal čtvrté sólové album s názvem Plant a Seed, na které se mimo jiné podílel i člen skupiny Čechomor Karel Holas. O dva roky později (2013) pak vyšlo uznávané album Happiness (hosté Lou Reed, Suzanna Vega, Jan Hammer). Podílel se také na albu Srdcebeat (2015) české populární kapely Kryštof.

V River Music Clubu se v pátek 28. dubna začíná ve 20:00 hodin, předkapelou amerického rockového a jazzového zpěváka a baskytaristy bude Prasklej jogurt z Českých Budějovic.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.