pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Létofest míří na českobudějovické výstaviště. Zahrají Mandrage a Ewa Farna

Do Budějc v sobotu 22. července zamíří Létofest, který s sebou přiveze zvučná jména. Milovníci hudby mohou vyrazit na Tata Bojs, Rybičky 48 nebo Ewu Farnou.

LÉTOFEST to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou program na celé sobotní odpoledne.

Areál festivalů se otvírá hned po poledni a první kapela odstartuje vystoupení ve 13 hodin. Hudební produkce pak bude pokračovat do půlnoci a vystřídají se zde hvězdy československého nebe, jako např. Wanastowi Vjecy, Marek Ztracený nebo třeba Ewa Farna," láká na akci Tomáš procházka.

To vše bude doplněno i o bohatý doprovodný program. Návštěvníci budou mít možnost zúčastnit se grilovací soutěže. Každý soutěžící dostane ingredience a jeho úkolem bude předvést své grilovací umění. Grilovat se bude na top plynových grilech a nejlepší grilmastři budou obdarováni cenami. Další, na koho v rámci festivalu nezapomínají, jsou děti. Věnován jim bude bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit. 

Všechny vystupující, doprovodný program, ale i vstupenky najdete na stránkách festivalu.

Foto letofest.cz

Štítky Létofest, hudba, akce, festival, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.