úterý 7. července 2020 Bohuslava

FILMOVÉ PREMIÉRY: Animák, neskutečný příběh za života a… Temná věž

Tento týden máte v Cinestaru na výběr ze tří premiér, kterým dominuje dlouho očekávaná adaptace uctívané knižní série Stephena Kinga.

Temná věž

Legendární sága Stephena Kinga… Sága, ze které měli filmaři doposud respekt. Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O' Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey). Je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Uvidíme, jestli se podařilo geniální knižní předloze alespoň trošku přiblížit.

Barry Seal: Nebeský gauner

Barry Seal se zoufale nudil, a tak se vrhnul po hlavě do dobrodružství, které bylo natolik šílené, že ho musel napsat sám život. Příběh podle skutečné události, jenž je jedním slovem neskutečný. V hlavní roli Tom Cruise, který již má s režisérem Dougem Limanem dobrou zkušenost z filmu Na hraně zítřka.

Velká oříšková loupež 2

Pokračování úspěšného animáku! Po událostech prvního filmu musí veverčák Bručoun se svými přáteli zabránit starostovi Oakton City zbourat jejich domov kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku.

Autoři | Foto Youtube

Štítky kultura, film, premiéry, tipy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.