čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Velká cena města Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu se letos pojede už popáté

Čas plyne jako voda, a tak už první říjnový den se v areálu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí pojede 5. ročník Velké ceny města Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu. Na programu jsou závod seriálu Toi Toi Cup v mládežnických kategoriích a klání pro kategorie Ženy a Elite Muži.

Už druhým rokem je součástí Velké ceny města Veselí nad Lužnicí rovněž Projekt základních škol, při kterém si mohou zazávodit žáci i žákyně pátých až devátých tříd. Vyzkouší si, co takový závod obnáší a jak je na tom jejich fyzická kondice. První tři umístění budou odměněni věcnými cenami, medailemi a pohárem.

Spectrumbike také do projektu věnuje kolo, proto se při vyhlášení výsledků bude vyhlašovat i tombola všech zúčastněných dětí. Výherce se poté může těšit na kvalitní horské kolo Specialized. Výherce kolo přebere osobně na místě závodu.

Samotný začátek Velké ceny města Veselí nad Lužnicí, která se jede 1. října, je naplánován na 9:45. Na trať se vydají účastníci Toi Toi Cupu v pořadí kategorií Kadetky, Žáci, Kadeti a Junioři. Pokračování obstará od 13 hodin Projekt základních škol a elitní kategorie se na cyklokrosovou trasu vydají o hodinu později. 

Štítky cyklokros, Velká cena, Veselí nad Lužnicí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.