úterý 7. července 2020 Bohuslava

SOUTĚŽ: Pánové, to bude jízda. Adrenalinové aktivity, drink a premiéra Blade Runner 2049

Multikino CineStar v Českých Budějovicích připravilo Pánskou jízdu. Muži si užijí doprovodný program a na závěr shlédnou filmovou novinku. Společně s Budějckou Drbnou můžete ve čtvrtek 5. října do CineStaru vyrazit i vy.

Ve foyeru multikina rozehřejí návštěvníky adrenalinové aktivity, které budou k dispozici už od 18:00 hodin. Welcome drink přijde na řadu v 18:45 hodin. Pak se všichni účastníci Pánské jízdy přesunou do sálu, kde by v 19:00 hodin neměl nikdo chybět. Přítomní chlapi budou mít možnost totiž vyhrát i několik cen.

Zlatým hřebem večera bude ale premiéra amerického filmu Blade Runner 2049. V pokračování sci-fi klasiky, na které se čekalo dlouhých pětatřicet let, se v hlavních rolích představí Ryan Gosling a Harrison Ford.

Společně s Budějckou Drbnou můžete ve čtvrtek do CineStaru na parádní Pánskou jízdu a premiéru atraktivního filmu vyrazit i vy. Zapojte se do soutěže o čtyři volné vstupenky, které si mezi sebe rozdělí rovným dílem dva vylosovaní čtenáři.

Soutěž o vstupenky na Pánskou jízdu (5. října - 18:00)

Dva čtenáři Budějcké Drbny mohou vyhrát po dvou vstupenkách na Pánskou jízdu do multikina CineStar. Stačí pouze prostřednictvím formuláře do středy 4. října do 16:00 hodin zodpovědět následující soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Soutěž skončila

Film Blade Runner 2049 režíroval Denis Villeneuve. Správně byla odpověď B. Po dvou vstupenkách na Pánskou jízdu vyhráli Vladimír Macháček a Miroslav Mádl. Blahopřejeme!

Autoři | Foto cinestar.cz

Štítky CineStar, Pánská jízda, welcome drink, Blade Runner 2049

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.