neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

KULTURNÍ TIPY: Pojďte si vychutnat kytaru, country i tanec

Končí festival Na dvanácti strunách a pokud jste zatím žádný koncert nestihli, nezmeškejte recitál sólisty Alioshy De Santis. A stejně jako minulý týden Move 21, i taneční studio No Limit si připravilo shrnutí úspěšného školního roku.

Úterý 12. června

Na dvanácti strunách – Aliosha De Santis – Dominikánský klášter s chrámem Obětování Panny Marie – křížová chodba – 20:15

10. ročník kytarového festivalu Na dvanácti strunách přináší posluchačům co nejširší škálu kytarové hudby od sólových koncertů přes orchestry až po netradiční kombinace strunných nástrojů. Tentokrát vám zahraje Aliosha De Santis svůj recitál.

Středa 13. června

Lokálka – Metropol – Malá scéna – 19:00

Lokálka z Hradce Králové je na české country scéně už pěkných pár let, vždyť vznikla v 70. letech a své debutové album Tragedy country vydala v roce 1992. Přijďte si užít jejich energický, zábavný koncert plný krásných melodií, ale i parodování známých songů. Koncert proběhne v rámci cyklu Na návštěvě u Nezmarů.

Čtvrtek 14. června

Taneční studio No Limit – Metropol – Divadelní sál – 17:30, 19:30

Taneční studio No Limit vám s radostí předvede shrnutí uplynulého školního roku. Přijďte si s účastníky kurzů užít úžasné a úspěšné taneční choreografie, které vás nenechají v klidu. Představí se vám všechny věkové kategorie od nejmenších až po dospěláky. A co se týče tanečních stylů, čeká vás disco, street dance a moderní tanec. A kdo ví, třeba i vy dostanete chuť to příští rok zkusit!

 

Autoři | Foto Facebook TS No Limit

Štítky kultura, tipy, hudba, koncert, divadlo, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.