pondělí 30. března 2020 Arnošt

KULTURNÍ TIPY: Budějovice vypráví. Oslavte s nimi sto let od vzniku Československa

Historie není nudná! Přesvědčte se o tom při akci Budějovice vypráví, v rámci které uvidíte třeba videomapping „Čtyři budovy“, ale čeká vás toho mnohem víc! A je co vybírat i z další kulturní nabídky.

Pátek 24. srpna

Jenom tři mušketýři – Biskupská zahrada – 20:00
Příběh, který zná každý, tentokrát však bez D´Artagnana! Účinkují: Martin Dobíček, Aleš Surma, František Hnilička, Terezie Jelínková, Petr Hubík, Jan Ptáček, Libor Hlaváč, Lukáš Zahradník.

Pátek a sobota 24. a 25. srpna

Budějovice vypráví – náměstí Přemysla Otakara II.
V rámci oslav 100 let výročí vzniku ČSR si můžete užít pestrý dvoudenní program na náměstí. Historické slavnosti budou probíhat v pátek a v sobotu od 16 hodin. Co vás čeká? Například prvorepubliková kavárna, promítání dobového filmu, doprovodný program v centru města, divadelní a taneční představení, módní přehlídka, výstava dobových automobilů a mnohem víc!

Neděle 26. srpna

Hospodský kvíz – Café Hostel – 18:30
Nebaví vás jen tak sedět v hospodě a pít pivo? Tak si k tomu dopřejte pořádnou vědomostní soutěž. Hospodský kvíz v Hostelu je zábavná společenská akce, kde můžete prověřit své všeobecné znalosti a vyhrát nějakou tu cenu.

Pondělí 27. srpna

Miss Hanoi – CineStar
Česká novinka v kinech vás v letních vedrech zaručeně osvěží. Kriminální drama Miss Hanoi se odehrává ve Varnsdorfu, kam přijíždí kapitán Kříž (David Novotný) vyšetřit vraždu. Stopy ukazují do místní vietnamské komunity, a tak mu průvodkyni tímhle cizím světem musí dělat krásná policistka (Ha Thanh Špetlíková). Jak dopadne vyšetřování i jejich komplikovaný vztah? Uvidíte v CineStaru!

Autoři | Foto jihoceskedivadlo.cz

Štítky kultura, tip, Jenom tři mušketýři, Budějovice vypráví, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.