neděle 12. července 2020 Bořek

KULTURNÍ TIPY: Chystá se na vás Traktor a kapela HOP TROP

Nabitý konec týdne vás naláká na super koncerty i ples, kde nesmíte chybět. Vyrazit můžete do Slavie, Metropolu, ale i na výstaviště.

Pátek 15. února

Sign of 4 – Music Club Slavia – 20:30
Klasický rock vám zahraje čtyřčlenná kapela Sign of 4, která se do toho obula už v roce 2003. Momentálně si můžete užít songy z jejich nové desky!

Sobota 16. února

Traktor – Šachoffnice tour 2019 – výstaviště – 19:30
Také rocková kapela Traktor vydala novou desku, kterou svým fanouškům představuje v rámci letošního turné. Staňte se i vy figurkou na jejich parádní šachovnici!

Ples Budvaru – DK Metropol – 20:00
Tradičním vrcholem jihočeské plesové sezóny je bezesporu ples Budvaru, který kromě bohatého kulturního programu nabídne také ochutnávku pivních speciálů. K tanci vám letos zazpívá a zahraje Helena Vondráčková, Těžký Pokondr, TO Metroklub a Beatles revival.

Neděle 17. února

HOP TROP – 40. sezóna – DK Metropol – 19:00
I po 40 letech vám trampsko-folková kapela HOP TROP zahraje v původním složení. Navíc si na slavnostní koncert přizvali hosty Věru Martinovou a Velký jazzový orchestr.

Pondělí 18. února

Roman Pomajbo "TÁTA" – Metropol – Divadelní sál – 19:00
V rámci Dnů slovenské kultury vás pobaví světově úspěšná komedie o radostech a strastech novopečeného otce. Autorem hry je Bjarni Haukur Thorsson a v titulní roli se představí slovenský herec a trojnásobný otec Roman Pomajbo.

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky kultura, tipy, hudba, divadlo, koncert, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.