pondělí 24. února 2020 Matěj

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Místo pro plesy, koncerty, divadla, konference? To je Kulturní dům Lišov

Všechny výše popsané aktivity a mnoho dalších dovoluje ve svém nitru uspořádat nově zrekonstruovaný kulturní dům v Lišově. Plesová sezóna je v plném proudu a plán kulturních akcí se pomalu ale jistě plní. Vyberte si program podle vlastní chuti a přijďte se přesvědčit o všestrannosti tohoto kulturního stánku sami.

Začátek měsíce března bude v KD Lišov patřit dětem. První březnovou neděli od 15:00 hodin se můžete těšit na dětský maškarní karneval. V dalším týdnu si přijdou na své milovníci maškarních pro dospělé, protože TJ Sokol Lišov uspořádá tradiční Sokolské Šibřinky a to v pátek 8. března od 20:00 hodin. Posledním plesem bude ten školní, který uspořádá SRPŠ ZŠ a MŠ v Lišově dne 23. března od 20:00 hodin. 

Plesy a maškarní jsou tradiční součástí KD Lišov, co ale bude nové, jsou divadelní představení, koncerty a taneční kurzy. Jako první divadelní představení se ve městě objeví komedie: „Kdo se bojí postele?“ v hlavní roli s Kristýnou Podzimkovou a Karlem Zimou, plánované na neděli 17. března od 18:00 hod. Předprodej vstupenek naleznete na webových stránkách.

Dalším v pořadí je představení inscenace „Chvála bláznovství“ v hlavní roli s Martinem Hofmannem a Filipem Blažkem, kterou uvede KD Lišov dne 17. května. Následující produkce má město zatím v jednání.

V nejbližších dnech by se do Lišova měly vrátit i diskotéky, není v plánu vytvořit z kulturního domu víkendový disko klub, ale s určitou pravidelností tu taneční party pořádat.

Na podzim 2019 je připraven koncert Ondřeje Havelky a jeho „Melody Makers“, v plánu je též otevření tanečních kurzů pro mládež, dospělé, začátečníky, ale i pro pokročilé tanečníky.

Plánovaným programem a počátečním entuziazmem lidí, kteří se o KD Lišov starají, chtějí organizátoři frázi „Chceme, aby kulturní dům ožil“ uvést v realitu a postarat se tak o to, aby vytvořili v Lišově místo plné života a zábavy.

PR text

Štítky kultura, Lišov, koncert, divadlo

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.