středa 5. srpna 2020 Kristián

Kulturní tipy: Zajít můžete do divadla nebo na koncert

Kromě bláznivé francouzské komedie a koncertu Jihočeské filharmonie se Sketami můžete zamířit s dětmi na edukativní představení Dělej, sdílej!

Úterý 12. března

Sebastien Thiéry: Dva nahatý chlapi – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Divadlo Palace přijíždí zahrát bláznivou komedii kontroverzního francouzského autora Sebastiena Thiéry. Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Zní to jako skvělá zábava! Hrají: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Daniela Šinkorová, režie: Antonín Procházka.

Středa 13. března

Dělej, sdílej! – Malé divadlo – 10:00
Interaktivně – vzdělávací divadelní představení o současných možnostech i hrozbách sociálních sítí využívá techniku „divadlo jako fórum“. Společný projekt Malého divadla a Ateliéru 3D se zaměřuje na kyberšikanu, která je v dnešní době jedním z nejrozšířenějších sociálně patologických jevů ve většině základních škol. Návštěvníci od osmi let zde zjistí, jak se jí bránit, kde hledat pomoc nebo jak se s jejími následky vypořádat.

Čtvrtek 14. března

Skety a Jihočeská filharmonie – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Skety, to je šestičlenné vokální těleso, které působí na domácí i mezinárodní jazzové scéně od roku 2014. Rádi posouvají hranice a vytváří tak svůj osobitý zvuk i styl. Sólisté: Veronika Vítová (zpěv), Alice Bauer (zpěv), Marta Kloučková (zpěv), Michal Strnad (zpěv), Štěpán Janoušek (zpěv); Dirigent: Chuhei Iwasaki.

Autoři | Foto Jihočeské divadlo/ Petr Zikmund

Štítky kultura, tipy, hudba, divadlo, koncert, České budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.