čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

KULTURNÍ TIPY: Do Budějc míří Ilona Csáková, Lukáš Pavlásek i Kamelot & Roman Horký

Odložený koncert Ilony Csákové konečně proběhne, a to ve čtvrtek. Zajít můžete i do kina nebo na Lukáše Pavláska.

Úterý 26. března

Ženy v běhu – Cinestar IGY Centrum
Nová česká komedie rozehrává příběh tří dcer, jejichž matka se rozhodla splnit poslední přání jejich otce: uběhnout maraton. Rodinná štafeta však není ten největší problém, který její dcery musí denně řešit. Marcela (Tereza Kostková) má tři syny a muže, který se vyhýbá svatbě, Bára (Veronika Khek Kubařová) zoufale touží po dítěti a Kačka (Jenovéfa Boková) má ženatého milence. Povede se jim spojit síly a zaběhnout maraton, přestože v životě ještě neuběhly ani metr?

Středa 27. března

Roční doby v proměnách staletí – Kostel sv. Anny – Jihočeská filharmonie – 19:00
Vychutnejte si s příchodem jara různá hudební zpracování ročních dob. Na programu je: Antonio Vivaldi: Čtvero ročních dob, Philip Glass: Koncert pro housle č. 2 „American Four Seasons“. Sólista: Jan Talich (housle).

Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech! – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Nenechte si ujít stand-up comedy Lukáše Pavláska. V jeho one man show s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“ se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci a další zásadní informace.

Čtvrtek 28. března

Kamelot & Roman Horký – DK Metropol – 19:00
Přijďte na koncert Romana Horkého a skupiny Kamelot v rámci turné k novému albu Země tvých dlaní. Skupina Kamelot nejen představí a pokřtí nové písně, ale také zahraje své největší hity.

Ilona Csáková – Pořád jsem to já – Metropol – Divadelní sál – 19:00
Koncert Ilony Csákové přinese největší hity z kariéry oblíbené české zpěvačky, ale samozřejmě také písně z alba Pořád jsem to já. To vydala po desetileté pauze a je na něm vidět zpěvaččin láskyplný vztah ke swingu i moderním trendům.

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky kultura, tipy, hudba, divadlo, koncert, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.