Počasí dnes28 °C, zítra23 °C
Pátek 21. června 2024  |  Svátek má Alois
Bez reklam

Na Slavnostech pivovaru ochutnáte pivo z Budvaru a spřátelených minipivovarů. Zahrají Chinaski nebo No Name

Už tento víkend mohou milovníci piva a hudby vyrazit na Slavnosti pivovaru Budějovický Budvar. Program začíná v Logistickém centru pivovaru už ve dvě hodiny odpoledne. Těšit se můžete na prohlídku muzea a pivovaru, soutěže o ceny a hudební vystoupení Marka Ztraceného nebo kapely Chinaski.

Na Slavnosti se v sobotu 14. září vydejte do Logistického centra pivovaru do areálu 2, který bude otevřen do 14 hodin. Vydat se můžete na prohlídku muzea a pivovaru. Chybět nebudou ani soutěže o ceny a pivní program.

Pro milovníky hudby zahraje v pět hodin například Marek Ztracený, od půl sedmé No Name. Velkým lákadlem je také skupina Chinaski, která vystoupí deset minut po osmé hodině. Kompletní program najdete na facebookové události. Ochutnat budete moct piva z Budvaru a spřátelených minipivovarů.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v Music Center v Krajinské ulici za 200 korun. Na místě zaplatíte o stovku více.

Autoři | Foto Josef Moučka

Štítky Budějovický Budvar, Slavnosti pivovaru, Chinaski, No Name, Marek Ztracený, pivo, pivovar, slavnost, MUSIC CENTER v.o.s.

Na Slavnostech pivovaru ochutnáte pivo z Budvaru a spřátelených minipivovarů. Zahrají Chinaski nebo No Name  |  Kultura  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.