sobota 19. září 2020 Zita

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Stovky lidí dorazily na Podzimní slavnosti do nově zrekonstruovaného centra Čtyři Dvory

Levitující moderátorka Katka Říhová, koncert Jana Kopečného s kapelou Botox a bohatý program pro děti přilákaly v neděli 17. listopadu do nových atraktivních pasáží již téměř obsazeného nákupního centra Čtyři Dvory zástupy lidí nejen z blízkého okolí.

Krátce po druhé hodině odpolední se pasáže začaly plnit nedočkavými návštěvníky, kteří si nechtěli nechat ujít slavnostní zahájení Podzimních slavností. Zábavné odpoledne otevřel populární rodák z Českých Budějovic, hvězda muzikálů posledních let, Jan Kopečný s kapelou Botox, který se na pódiu vystřídal s kouzelníkem Štěpánem Šmídem nebo oblíbenou dětskou zpěvačkou BibiBum, jejíž vystoupení strhlo pro změnu ty nejmenší.

Pro ty byl také v prostorách budoucího dětského koutku připraven rozmanitý program od balónkové dílny, přes malování na obličej, nebo výrobu placek až po workshop s cukrovou vatou.

Show se ovšem neodehrávala pouze na pódiu. V prostorách food courtu, kde se brzy otevřou restaurace GUTY a Multi food, předvedl své kuchařské umění tým z místní Fine food Academy v čele se šoumenem a šéfkuchařem Honzou Krobem.

Ten během akce ukázal, jak připravit tři skvělé recepty včetně ochutnávek. Při přípravě pokrmů mu asistovala sympatická moderátorka Katka Říhová, taktéž rodačka z Českých Budějovic, kterou můžete znát nejenom z ranní show Evropy 2, ale i TV Nova. Ta celým zábavným odpolednem také provázela.

Na závěr programu kromě své výřečnosti prokázala i odvahu, když se odevzdala do rukou kouzelníka a začala před zraky nadšeného davu levitovat. Vše se odehrálo za doprovodu kapely zpívající text jednoho ze svých hitů: ,,...vypadáš nejlíp, vypadáš skvěle". To se dá po celkové rekonstrukci s klidem říct i o centru Čtyři Dvory, ve kterém zbývá už jen posledních pár volných jednotek. Ostatně přijďte se přesvědčit sami...

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo6 čtenářů

PR text

Štítky Podzimní slavnosti, Čtyři Dvory, kultura, Katka Říhová

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.