čtvrtek 6. srpna 2020 Oldřiška

Benefiční akce podpoří Domácí hospic sv. Veroniky

Netradiční kavárna Iglú na Mariánském náměstí bude v pátek 10. ledna patřit benefiční akci na podporu Domácího hospice sv. Veroniky v Českých Budějovicích. Program bude připraven jak pro děti, tak i pro dospělé. Těšit se můžete na loutkové divadlo a hudební koncert.

„Domácí hospic sv. Veroniky nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života mezi svými blízkými,“ uvedla jedna z organizátorek Petra Latková

Program celé akce je koncipován pro děti i dospělé. Od 17 hodin se mohou návštěvníci těšit na loutkové divadlo v podání Téměř divadelní společnosti, které dokáže svým podáním zapojit do představení malé i velké diváky. V 18:30 bude následovat folk / rockový koncert českobudějovické kapely Láďa Latka trio. Uslyšíte autorské písně v hudebním seskupení nástrojů kytara, housle a bicí doprovázené českými texty.

Pomyslnou třešničkou na dortu bude od 20 hodin vystoupení kapely Naked Professors. Kapely, která si získává srdce čím dál více posluchačů a milovníků irských lidovek a britského folk / rocku.

„Vstupné na celou akci je dobrovolné. Veškerý výtěžek ze vstupného půjde Domácímu hospici sv. Veroniky v Českých Budějovicích," dodává Latková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva

Štítky benefiční akce, charita, pomoc, Iglú, Domácí hospic sv. Veroniky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.