neděle 17. ledna 2021 Drahoslav

SOUTĚŽ: Muzikál Trhák zavítá do českobudějovického Metropolu

Po dvou úspěšných sezonách v pražském divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více jak 50 tisíc diváků, zavítá v rámci regionálního tour legendární hudební komedie Trhák muzikál i do Českých Budějovic. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky.

TRHÁK MUZIKÁL vznikl podle stejnojmenného filmu scénáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka a režiséra Zdeňka Podskalského. Na divadelní scénu jej adaptoval osvědčený scénárista a režisér Radek Balaš, který zachoval nespočet známých dialogů a hlášek, samozřejmě je doplnil o originální hity z filmu a se supervizí Zdeňka Svěráka i vyšperkoval dějovou linku celého příběhu.

Muzikál můžete shlédnout v Metropolu v neděli 16. února od 15 a 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line.

Soutěž o vstupenky na představení (16. února, 15 a 19 hodin, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na představení TRHÁK MUZIKÁL. Stačí jen do úterý 11. února správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Kdo nazpíval ve filmovém zpracování slavnou píseň “Nech brouka žít”?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto DK Metropol

Štítky soutěž, Metropol, představení, kultura, Trhák, muzikál

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.