sobota 15. srpna 2020 Hana

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Historické slavnosti Jakuba Krčína v Třeboni budou letos jednodenní

Ani letos nebudou v Třeboni chybět Historické slavnosti Jakuba Krčína. Třiadvacátý ročník se bude ale vzhledem k situaci konat jen jeden den. Připraven je bohatý program a vstup je zdarma.

V historicky laděném programu se představí také třeboňské skupiny – Rozeta (komorní soubor Třeboňských pištců), Campanello z třeboňského zámku a skupina historického šermu Corbeau. Pohádku pro děti zahraje místní Spolek třeboňského loutkového divadla. Historický a historizující folk představí ostravská hudební skupina Calata, večer vystoupí Tomáš Kočko & Orchestr (world music s moravskými kořeny).

Nebude chybět loučový průvod na hráz rybníka Svět, kde se rozloučíme s Jakubem Krčínem a slavnosti zakončíme tradičním ohňostrojem.

Letošní již 23. ročník městských slavností bude vzhledem k náročnosti dodržení bezpečnostních protikoronavirových opatření zorganizován jednodenní, pouze na Masarykově náměstí.

Akci pořádá město Třeboň s finanční podporou Jihočeského kraje. Vstup je zdarma. Podrobný program slavností najdete také na webových stránkách.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo7 čtenářů

PR text

Štítky Historické slavnosti Jakuba Krčína, Jakub Krčín, kultura, slavnosti, Třeboň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.