sobota 15. srpna 2020 Hana

Město připravuje kulturu u vody, čtvrtky budou patřit koncertům

Koncerty, promítání nebo program určený dětem. To je jen střípek akcí, které se budou odehrávat na levém břehu Vltavy. Město tím chce oživit místa, která nejsou pro akce typická.

U pískové pláže, kde budou nově instalována koupací mola, se každý čtvrtek budou konat koncerty. Prvním koncertem zde bude 6. srpna pohodové vystoupení folk-popové kapely Never Been 2 Jamaica.

Lidé se ale například dočkají i filmové projekce Kina na kolečkách, koncertu Jihočeské filharmonie a další hudební produkce. To vše pak nabídne Park 4 Dvory. „Ten leží v sousedství největších panelových sídlišť a lidé tam často a rádi pobývají. Proto mu bude slušet i nějaká pěkná kultura, která vhodně doplní relaxaci či pohyb na cvičebních a herních prvcích,“ řekl náměstek primátora Juraj Thoma.

V komunitním centru na Máji odstartují 15. července divadelní „středy na Máji“ s pohádkami pro děti, tvořivé dílny a workshopy. Začátek bude vždy od šesté hodiny večerní. 

Na všechny akce bude vstup zdarma. Veškeré informace o programech, termínech a interpretech lidé najdou v kulturním kalendáři na inBudejovice.cz, na webu a facebookovém profilu města České Budějovice. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky akce, léto, České Budějovice, koncerty

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.