pondělí 19. října 2020 Michaela

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Dny otevřených ateliérů aneb Kdopak by se folkloru bál

Opět po roce, tentokrát o víkendu 10. a 11. října, otevírají dveře svých ateliérů jihočeští výtvarníci, řemeslníci a designéři. 13. ročník s podtitulem „Kdopak by se folkloru bál!“ nabídne mnoho uměleckých zážitků na více jak stovce míst, na kterých se můžete osobně potkat s jihočeskými umělci a seznámit se s jejich tvorbou. Nebojte se tedy zaklepat a vstoupit, v tyto dny jsou neohlášené návštěvy vítány.

Dny otevřených ateliérů 2020 budou slavnostně zahájeny v pátek 9. října v 17:00 hodin ve výstavní síni Tiskárny Karmášek v Českých Budějovicích společně s vernisáží výstavy DOMOVINA, která je zaměřena na současný design inspirující se odkazem lidových a folklorních tradic.

Ke dnům otevřených ateliérů patří již neodmyslitelně také bohatý doprovodný program, výtvarné workshopy a komentované prohlídky. V neděli 11. října proběhne v unikátních prostorách Tiskárny Karmášek již 4. ročník DesignMarketu, kde se můžete setkat s výtvarníky, kteří zde pravidelně představují originální šperky, oblečení, módní doplňky a další umělecké práce.

Seznam účastníků ‒ míst, podle kterého můžete již teď začít plánovat své cesty, najdete na webu nebo v časopise DOA2020, který již po čtvrté přináší ucelené informace o průběhu této víkendové akce. Časopis DOA2020 je již nyní dostupný na webu online a v tištěné podobě se po kraji rozběhne začátkem října.

Užijte si cesty za uměním, řemeslem, designem a architekturou!

Dny otevřených ateliérů 2020 v Jihočeském kraji pořádá Obor kultury a památkové péče Krajského úřadu Jihočeského kraje a Alšova jihočeská galerie.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

PR text

Štítky Dny otevřených ateliérů, Kdopak by se folkloru bál, Alšova jihočeská galerie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.