sobota 27. února 2021 Alexandr

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií a Dům gobelínů, kulturních tradic a řemesel v Jindřichově Hradci znovu otevřely své brány veřejnosti

Dvě uvedená pracoviště Vzdělávacího a kulturního centra Jindřichův Hradec, p. o., oznamují všem zájemcům o výtvarnou fotografii a rukodělná řemesla, že 3. 12. byly znovu otevřeny pro návštěvníky.

Dům gobelínů nabízí stálou expozici věnovanou Marii Hoppe Teinitzerové, zakladatelce jindřichohradecké tkalcovské dílny. Až do června příštího roku je k vidění také výstava tkaných výrobků a tapisérií, které vytvořili účastníci tamních workshopů.

Do konce prosince bude v obou institucích platit následující otevírací doba:
Po – Pá 10,00 – 16,00
24. – 25. 12. – zavřeno
31. 12. – 1. 1 – zavřeno

V Muzeu fotografie můžete zhlédnout hned několik výstav. Velké návštěvnické oblibě se těší výstava Czech Pes Photo autora Antonína Malého nebo Prostor onoho místa, jejíž autorkou je současná významná grafička Lenka Vilhelmová. Místní návštěvníky jistě zaujala i výstava zdejšího Spolku Fokus nazvaná Retrospektiva 1963–2020. Uvedené výstavy budou ukončeny 30. 12. tohoto roku. V nabídce je ještě výstava zachycující český underground Plastic People of the Universe a dále dvě poetické výstavy Kříže a Krajinou vysočiny, které budou s největší pravděpodobností prodlouženy až do jara příštího roku.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Dům gobelínů kulturních tradic a řemesel, Jindřichův Hradec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.