pátek 18. června 2021 Milan

Letní hudební Stezku letos zahájí Tomáš Klus

PR článek

Romantické západy slunce za doprovodu hudby známých interpretů. Na to si již návštěvníci Stezky korunami stromů v letních měsících zvykli, a ani letos nepřijdou zkrátka. Prodloužená otevírací doba, nasvícená Stezka a hity oblíbených zpěváků jako je Tomáš Klus, Anna K nebo Chantal Poullain. To je Letní hudební Stezka 2021.

Program Léta na Stezce:
6. 7. TOMÁŠ KLUS
13. 7. PAVEL CALLTA
20. 7. ANNA K.
27. 7. FLERET AKUSTICKY
3. 8. DUO BÁRKA
10. 8. CHANTAL POULLAIN - šansony
17. 8. NEZMAŘI
24. 8. McBERDS
31. 8. SPOLEKTIV

Léto na Stezce bude i letos patřit zážitkům z hudebních večerů. Atmosféra večerní nasvícené Stezky, která se stává podiem a hledištěm zároveň, je neopakovatelná již několik let. Koncerty začínají vždy ve 20 hodin a trvají minimálně 60 minut. Každé úterý, tedy v den konání koncertu, je prodloužena nejen otevírací doba Stezky, ale také provoz lanové dráhy Lipno Expres a Stezkabusu. Poslední jízda je ve 23.15 hodin.       

Hudební večer je v ceně vstupného na Stezku. Ta má každé úterý otevřeno do 23 hodin a návštěvníci tak mají dostatek času užít si ji nejen při západu slunce, ale i po něm.“, zmiňuje Olga Kneiflová, tisková mluvčí Stezky a lipenského areálu a dodává, že diváci si mohou vybrat jakékoliv místo na vyhlídkové věži a užít si tak večer dle libosti. Večery se budou konat v souladu s možnými, platnými protiepidemickými opatřeními.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Stezka korunami stromů, léto, koncert, Tomáš Klus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.