neděle 25. září 2022 Zlata

Už tento víkend se koná šestý ročník Arpiďácké pohodičky

Již tuto neděli 11. září rozezní areál centra ARPIDA benefiční folkový festival Arpiďácká pohodička. Šestý ročník festivalu, který má kromě zábavy i poslání charitativní, začne přesně ve 14:00 hodin. Zahrají Nezmaři, Poutníci, Želiboys a pozvání přijal i Petr Bende. Na rodinném festivalu bude kromě hudby připraveno občerstvení a doprovodný program, který pobaví děti i dospělé.

Zakoupením vstupenky návštěvníci podpoří nákup kompenzačních pomůcek pro uživatele centra Arpida. „Pokud ještě chcete ochutnat léto před pódiem s písničkáři a užít si čas, kdy život je lehčí, tak určitě přijďte zkusit naší Arpiďáckou POHODIČKU. Nejen že si užijete krásné odpoledne plné zábavy a dobré muziky, ale zároveň podpoříte lidi s postižením při zajištění potřebných kompenzačních pomůcek od polohovacích sedaček, přes vozíky až k relaxačním vakům. Je to proto, že někdy děti i dospělí klienti potřebují kompenzační pomůcku doma i v Arpidě. Snažíme se je proto vybavovat pomůckami, jejichž cena je často velmi vysoká a rodiny mají finanční problém zajistit tuto důležitou pomůcku. Ceny se pohybují od desítek tisíc korun,“ přibližuje ředitel centra Marek Wohlgemuth

Arpidu už léta podporuje skupina Nezmaři, která na festivalu, stejně jako ostatní interpreti, vystupují bez nároku na honorář. „Arpidu podporujeme od jejího samotného vzniku. To jsem tenkrát ani nevěděl, že budu i já mít postiženého syna. Rádi v Arpidě hrajeme a pomáháme jí, protože se to zkrátka musí. Můj syn Honza využívá služby centra od svých pěti let a já jsem za to všem pracovníkům centra vděčný. Hodně nám pomáhají,“ prozrazuje Antonín Hlaváč, zpěvák a kytarista kapely Nezmaři.

Ohodnoť článek

Tisková zpráva

Štítky Arpida, Arpiďácká pohodička, festival, charita

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.