čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Tábor zažije hardrockový svátek. Přijedou legendární Uriah Heep

Jihočeská hardrocková událost roku se kvapem blíží! 9. června zaburácí v táborském Hotelu Palcát jedna z největších legend klasického rocku - Uriah Heep. Tvůrci nezapomenutelných hitů jako Lady In Black, July Morning či Easy Livin se do Čech vrátí po dvou letech.

Fanoušci se mohou těšit jak na zmíněné klasiky, tak i songy z nové desky Outsider, která se může pochlubit skvělým přijetím jak fanoušků, tak i kritiků.

„Jsme velice hrdí na svou minulost, ale stejně jako ona je důležité, abychom dál tvořili. Novinka Outsider je řádné rockové album nahrané ve stylu Uriah. Je důkazem toho, že v nás je pořád ta samá vášeň a energie,“ říká kytarista Mick Box, který je dnes již jediným zakládajícím členem Uriah Heep.

Souputníci Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple (někdy označováni jako velká hardrocková čtyřka) zažili mnoho pádů, ale vždy se s nepřízní osudu dokázali poprat. Kapelu nezastavila ani nedávná smrt dlouholetého basáka Trevora Boldera, který podlehl rakovině pankreasu. Jeho místo zastoupil baskytarista Davey Rimmer.

Uriah Heep jsou v posledních letech mimořádně při chuti. Jejich koncerty jsou vyhlášené - jsou energické a velmi živelné, za což výraznou měrou může i bubeník Russell Gilbrook, který do kapely nastoupil před osmi lety.

Společně s Uriah Heep vystoupí pražské rockové smečky Booters a Vintage Wine. Vstupné je 790 korun.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.