úterý 2. června 2020 Jarmil

Dobrá zpráva pro turisty i místní: Letní kino v Černé v Pošumaví opět naplno funguje

Turisté, kteří se těšili, jak si pobyt na Lipensku zpestří návštěvou oblíbeného letního kina v Černé v Pošumaví, museli být v první polovině července zklamáni. Kino nepromítalo, za což mohla technická závada, kterou se ale nakonec podařilo odstranit. Nyní již kino opět naplno funguje.

Letní kino v Černé v Pošumaví je digitalizované, proto může nabízet i ty nejnovější světové trháky, jako je pokračování Jurského parku - Jurský svět, nový Terminátor, který opět získal tvář Arnolda Schwarzeneggera, komiksová jízdě Ant-Man či dlouho očekáváný Mission Imposible: Rogue Nation, ve kterém opět nechybí Tom Cruise.

Kino v Černé v Pošumaví je oblíbené i mezi turisty. Navštívit ho můžete za každého počasí, areál je totiž krytý. Projekce začínají vždy ve 21.30.

Na své si přijdou i návštěvníci nedaleké Horní Plané, kde také letní kino stále funguje, ačkoliv není plně digitalizované. Díky alespoň částečné modernizaci však mohou nabízet to nejlepší z novějších snímků, které všem divákům jistě zpříjemní teplé letní večery.

Štítky letní kino, černá v pošumaví, terminátor

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.