středa 27. května 2020 Valdemar

Tarapaca jazz vnesli do centra Budějc atmosféru přímořských měst

V rámci projektu Léto ve městě mají Budějčáci možnost účastnit se zdarma hudebních koncertů a divadelních představení na náměstí Přemysla Otakara II. Ve čtvrtek se Budějcká Drbna byla podívat na jedné takové akci a spolu s ostatními si vychutnala příjemný koncert táborské hudební kapely Tarapaca jazz.

Před sedmou hodinou večerní se na náměstí začala formovat jazzová skupina, která už při svém ladění pomalu roztancovávala přihlížející publikum, a to hlavně děti.

Táborská kapela Tarapaca Jazz působí na české hudební scéně od poloviny roku 2003 a do svého repertoáru zahrnuje i další hudební styly jako hip hop nebo drum'n'bass. Koncert se povedl natolik, že přihlížející lidé se dali i do tance a večer si dokonale užili. „Jsem nadšená, že město pořádá takovéto večery. Dokonce jsem si i zatancovala a s tím jsem rozhodně nepočítala,“ smála se Dagmar Krátká.

Dalším koncertem, který Budějčáky čeká na náměstí Přemysla Otakara II. 4. srpna, bude vystoupení rockové kapely The Slakers.  Těšit se mohou i na skupinu jazZÍKAspol, Kaplan's Friends Blues Band, Weekend, Gama CB, Groovin'High a další.

Tarapaca jazz na náměstí

pátek, 31. července 2015, 16:25

Tarapaca jazz na náměstí
Tarapaca jazz na náměstí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Frodo kocour

zdá se že tam bylo lidí, jak na demonstraci proti IVČRN :-)

pátek, 31. července 2015, 16:41

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.