pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

V pondělí startuje Týden knihoven! Připojí se i Budějce

Že rádi relaxujete v klidné knihovně? V tom případě je nadcházející týden určen právě vám! Uskuteční se totiž Týden knihoven, v rámci kterého Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích nabídne hned několik zajímavých akcí!

Hned v pondělí se uskuteční setkání s lékařem, evangelickým kazatelem a spisovatelem Zdeňkem Susou, který představí svou knihu Tělo a duše ve zdraví a nemoci. Další zajímavé setkání proběhne ve čtvrtek, kdy o svém novém románu Hranice promluví spisovatel Dalibor Vácha. Aby toho nebylo málo, o den později dorazí do knihovny spisovatel František Bauer.

Na své si přijdou i děti. Na víkend je v knihovně Na Sadech naplánován již 6. ročník Festivalu dětských knih, časopisů a her. Pozvání přijal například spisovatel a ilustrátor Pavel Čech či spisovatelka Petra Braunová. Na programu je divadlo, lesní pedagogika, množství her a zájem jistě bude i o skákací hrad.

Organizátoři nezapomínají ani na výstavy. Prohlédnout si můžete výstavu Ex Libris věnované Adolfu Kunstovi, výstavu plakátů maturitních prací studentů SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově, výstavu Mistr Jan Hus v literatuře a výstavu časopisů 25 let sdružení Jaroslava Foglara, která je nainstalována v oddělení periodik.

Štítky knihovna, týden knihoven

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.