středa 29. ledna 2020 Zdislava

Nově zrekonstruovaný klub K2 nabízí program nejen o víkendu

Každý den je kam vyrazit. A na svědomí to má tradiční, ale nově zrekonstruovaný klub K2. Ten během týdne pořádá akce pro studenty, na závěr týdne si zase zve na podium různé kapely. Tahákem je tentokrát kapela Tlustá Berta, která vystoupí ve čtvrtek.

Toto úterý a středu je tradičně plné studentů. Zahrají jim DJ Gizzy z Budějcka a DJ Čechťa z Táborska.

Ve čtvrtek nabídne klub K2 původem jindřichohradeckou kapelu Tlustá Berta. Jako předskokan vystoupí vimperští Narttu. Koncert začíná po 20. hodině.

V pátek se můžete těšit na populární budějckou kapelu HEband. Zazní jak staré hity, tak i věci novější. Jak již víte, K2 má i nový masivní zvuk, který určitě ocení každý fanoušek kvalitní hudby. Jak říká zkušený muzikant a frontman kapely HEband Jiří Hebík: „Hrát v klubu s takovým zvukem a akustikou je úžasný zážitek. A to jak pro kapelu, tak především pro posluchače."

V sobotu 17. října bude hrát v K2 to nejlepší z 90. let. Již druhá zdařilá noc s názvem Najtýs mix - pop, dance, rock. Večerem provede zkušený DJ Standokan, který se pohybuje na hudební scéně přes 20 let. K2 má zaručeně co nabídnout.

Více info na www.K2cb.cz nebo na Facebooku.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.