čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Čarodějnice se slétnou před budějckou Slavií

Jako již tradičně se i letos v krajské metropoli uskuteční Slet čarodějnic. Program u spolkového a kulturního domu Slavie v Budějcích bude zahájen příští úterý 30. dubna v 17 hodin a pokračovat bude až do půl desáté večer.

Hlavními průvodci celé akce budou čaroděj a jeho pomocnice. Postarají o netradiční zábavu se spoustou soutěží inspirovaných čarodějnickými pohádkami. Na hlavním pódiu se dále představí škola kouzel a čar s neobvyklými vyučovacími hodinami, jako je žonglování a pantomima, ale samozřejmě nesmí chybět ani hudební výchova.

Milovníci tance se mohou těšit na čarokrásné taneční vystoupení a odvážlivci se naučí divoké taneční kreace. Zaslouženou pozornost jistě vzbudí i čarodějnice na chůdách. Volit se bude nejoriginálnější, nejnápaditější a nejkrásnější  čarodějnice a čaroděj Českých Budějovic.

Až se setmí, začne pravý čarodějnický rej v podobě  magické a nezapomenutelné  ohňové show. V doprovodném programu se mohou účastníci těšit na čarodějnickou kuchyni s netradičním vařením, kde se skvěle pobaví i ledacos ochutnají.

Ochranné amulety, škapulíře a runy si bude možno vyrobit v čarodějnické dílně a extravagantní a umělecké malování na obličej děti promění v pravé čarodějnické bytosti.

Pro malé i velké bude připravena ještě řada dalších překvapení. Takže nastartuje košťata a přileťte včas. Bude to stát za to!

Tisková zpráva

Štítky Slet čarodějnic, KD Slavie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.