Počasí dnes8 °C, zítra9 °C
Pátek 23. února 2024  |  Svátek má Svatopluk
Bez reklam

Celebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové

Celebrity v roli modelek na velké přehlídkové scéně, nejnovější módní trendy známých českých i zahraničních značek, multimediální a laserová show, mapping nebo interaktivní projekce. To je jen zlomek toho, co přinese ART4PROMOTION na letošní Benefiční přehlídce pro nadaci Terezy Maxové dětem s tématem „Evolution“ aneb „CELEBRITY FASHION SHOW“.

VII. ročník Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem vypukne ve čtvrtek 24. listopadu 2011 od 19.30 hodin ve zbrusu nové multifunkční hale Pavilonu T v areálu Výstaviště České Budějovice. Diváci se mohou těšit na známé herce a herečky, zpěváky a moderátory, kteří se objeví v netradiční roli modelů a modelek.

Kolekce známých módních značek, jako je například švédská móda pro celou rodinu KappAhl, oblíbená a prestižní německá dámská móda Betty Barclay a další, předvedou na mole známé herečky Tereza Brodská, Kateřina Brožová, moderátorky pořadu Dámský klub rádia Frekvence 1 Linda Finková, Sandra Pogodová nebo Vlaďka Dušík Pirichová nebo zkušená party lady Gábina Partyšová, která navíc celým večerem diváky provede.

Na mole zazáří kromě dalších známých celebrit také dvojice Dae Men, která navíc vystoupí se svým akrobatickým uměním. Kromě modelek agentury Artmodels se mohou návštěvníci show těšit na lvici salónů a topmodelku Agátu Hanychovou a finalistky prestižní soutěže krásy ČESKÁ MISS Michaely Maláčové, mezi nimiž uvidíte i Českou Miss 2011 a českobudějovickou rodačku Jitku Nováčkovou.

Pokud by se zdálo, že přehlídka bude pouze pro pánskou část publika, není tomu tak. Na své si v hledišti přijdou také dámy. Pánské kolekce představí finalisté soutěže Muž roku 2011 v čele s vítězem Martinem Gardavským. Módní galavečer osvěží svým vystoupením také finalista pěvecké soutěže X-FAKTOR Ondřej Ruml nebo zpěvačka Klára Vytisková se svou skupinou Toxique.

„Moderní multifunkční hala, jakou je nový Pavilon T na Výstavišti v Českých Budějovicích, nám poskytne skvělý prostor pro využití nových technologií jako jsou lasery, projekce, videomapping nebo interaktivní projekční show,“ představil možnosti nové haly Rudolf Střítecký z pořádající agentury Art4promotion.

Každoročně je v rámci Benefiční přehlídky slavnostně předáván šek s finanční pomocí přímo Nadaci Terezy Maxové dětem. „V loňském roce si převzala šek, zatím v rekordní výši 350 tisíc korun, samotná patronka Nadace Tereza Maxová. Společně s dary z minulých ročníků jsme tak překročili fantastickou hranici MILION korun,“ uvedla Lenka Střítecká, zakladatelka projektu Art4kids a jednatelka pořádající agentury Art4promotion.

Benefiční přehlídka se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje pana Jiřího Zimoly. Patronem projektu je Statutární město České Budějovice a již tradičním donátorem společnost Sanatorium ART České Budějovice.

Vstupenky na benefiční přehlídku bude možné zakoupit v průběhu listopadu v předprodeji sítě TICKETPRO, v DK Metropol České Budějovice nebo přímo v agentuře Art4promotion (tel: 387 311 125) za 280,- Kč nebo přímo na akci za 330,- Kč. Více na www.art4promotion.com.

Autor: Art4promotion

Štítky Tereza Maxová, České Budějovice, herec, trend, Tereza Brodská, Kateřina Brožová, Linda Finková, Sandra Pogodová, Gabriela Partyšová, Jitka Nováčková, Klára Vytisková, Jiří Zimola

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Celebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové  |  Kultura  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.