úterý 10. prosince 2019 Julie

Festival Přeštěnice hlásí změnu cen vstupenek

Vstupenky na celý Open Air Musicfest Přeštěnice za zvýhodněnou cenu 550 Kč lze získat už jen do 30. dubna. To samé se týká jednodenních, které nyní stojí 350 Kč. Od 1. května se jejich cena navyšuje.

V platnosti zůstávají ceny za PARTA vstupenku. Vstupenky mohou fanoušci zakoupit online nebo v kamenných předprodejních místech www.milevskem.cz, Sazkaticket, TicketArt, Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream. Od 1. května jsou vstupenky také k dispozici v redakcích Jihočeských týdeníků v Milevsku, Písku, Táboře a Českých Budějovicích.

„Cenu vstupenek se každoročně snažíme udržet na rozumné a srovnatelné výši s podobnými festivaly,“ vysvětluje produkční Josef Kašpar. „Přesto si myslím, že program, který nabízíme, odpovídá spíše dvojnásobku ceny vstupenky, ale to je téma na hlubší diskusi.“

V pátek 26. června vystoupí na festivalu například Chinaski, Wohnout, Jelen, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, E!E a v sobotu 27. června Aneta Langerová, Tata Bojs, Vypsaná Fixa, Horkýže Slíže, Jiří Schmitzer nebo Fast Food Orchestra. Součástí festivalu je bohatý doprovodný program včetně oblíbení soutěžní exhibice bikerů. Novinkou letošního ročníku bude festivalový karneval, který naváže na sobotní průvod masek z Přeštěnice do festivalového areálu. Více na www.prestenice.cz.

PR text

Štítky Open Air Přeštěnice, festival, Chinaski, hudba, Horkýže Slíže, Wohnout, vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.