pondělí 1. června 2020 Laura

FOTO a VIDEO: Při famózní show nad Vltavou se tajil dech

Multimediální projekční show Živly vyvrcholil na náplavce u Dlouhého mostu páteční festival Vltava žije. Zajímavý program přilákal k vodě možná přes deset tisíc návštěvníků, kteří na závěr dne mohli vidět dechberoucí audiovizuální show přímo nad hladinou řeky.

Po odpoledních atrakcích pro celou rodinu a ukázkách složek integrovaného záchranného systému přišly na řadu tři povedené koncerty. Po Prague Conspiracy vystoupila kapela Wohnout a těsně před velkým finále zahrála Jihočeská komorní filharmonie, ke které se přidal i sólista Bohouš Josef.

A pak už to přišlo! Vodní fontána u Dlouhého mostu v podání jednotek dobrovolných hasičů, projekce do velkoplošné vodní stěny před Lannovou loděnicí, laserová show, vzdušná akrobacie z ramene jeřábu, famózní letci na vodě, ohňová show a nakonec velkolepý ohňostroj. Zaplněná náplavka šílela nadšením!

„Něco takového jsem v životě neviděl. Závěrečná show byla naprosto fantastická! A letci na vodě? Ti neměli chybu. Prostě jsem se parádně bavil, jen víc takových akcí!“ netajil se maximální spokojeností po skončení festivalu pořádaného produkční agenturou Art4Promotion jeden z diváků Petr Procházka.

Jak se vám líbil letošní festival Vltava žije? Ohodnoťte ho jako ve škole!

Celkem hlasovalo235 čtenářů

Multimediální projekční show Živly

sobota, 29. června 2013, 01:35

Audiovizuální show Živly
Vodní fontána

Štítky Vltava žije, audiovizuální festival na vodě, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.