středa 5. srpna 2020 Kristián

FOTO: Pavilon T se proměnil v obří taneční parket

Gigantickou taneční párty v pavilonu T budějckého Výstaviště, který dokáže pojmout až čtyři tisícovky návštěvníků, si na středu připravilo rádio Kiss Jižní Čechy. Organizátoři slibovali výborný zvuk, audiovizuální efekty, hodně barů a hlavně zábavu až do rána.

Dveře pavilonu se otevřely po osmé hodině večerní. Kdo čekal, že se celý prostor zaplní až okolo půlnoci, byl na omylu. Od prvních minut do velké haly začaly proudit davy lidí a u šatny se vytvořila obrovská fronta. Ta plno lidí odradila od zanechání svého oděvu právě na tomto místě, což nakonec možná byla správná volba.

S přibývajícím časem a postupným zvyšováním hladiny alkoholu v krvi mnohých účastníků se v bezprostřední blízkosti pódia rozjela velká taneční party, jakou pořadatelé avizovali. Dostatečně velký prostor pavilonu zajistil, že každý měl okolo sebe místo, mohl si sednout ke stěně na zem nebo jít na drink k jednomu z mnoha barů.

Daní za takto velký prostor a spoustu návštěvníků se bohužel stala nekvalitní reprodukce hudby, která již v půlce haly rezonovala a duněla. Rovněž v šatnách byl velký nepořádek, a tak mnoha lidem byly odcizeny bundy. Záchody vypadaly jako po výbuchu bomby a všude se na zemi válely odpadky.

I tak si ale lidé tuhle párty užívali a vydrželi na taneční hudbu pařit až do časných ranních hodin.

Vánoční Kiss párty live v Budějcích

čtvrtek, 27. prosince 2012, 15:12

Vánoční Kiss párty live v BudějcíchVánoční Kiss párty live v Budějcích
Vánoční Kiss párty live v Budějcích

Autoři

Štítky Vánoční Kiss párty live, Budějce, pavilon T, Výstaviště České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.