úterý 10. prosince 2019 Julie

Jedineční J.A.R. oslaví v Budějcích 25 let

Vrcholem říjnového programu Café klubu Slavie je rozhodně koncert J.A.R. 25 let! Stálice české kvalitní muziky to v Budějcích rozjede v sobotu 18. října od 21 hodin.

Podzimní turné J.A.R. projede nejlepší kluby v Česku a vyvrcholí ve velkém sále pražské Lucerny. Přijďte si ulítnout na tom nejlepším, co současná česká hudba nabízí, a přitom se, nehledě na počasí, s chlapíkama na pódiu pořádně rozJAŘit.

J.A.R. v pravém slova smyslu nefunguje jako kapela, spíše jako příležitostné setkání předních českých jazzmanů a hudebních producentů. Členové J.A.R. figurují ve svých vlastních kapelách a věnují se svým projektům.

Kapela každoročně absolvuje několik vystoupení a vždy 17. listopadu pak tradiční koncert ve velkém sále Lucerny, kde tak slaví narozeniny. A vy máte exkluzivní možnost vychutnat si opravdu totálně unikátní klubový koncert!

Jak bylo psáno (a co je psáno, je dáno), „Jaři“ vystoupí v Café klubu Slavie už tuto sobotu od 21 hodin. Lístky jsou stále k sehnání v předprodeji. Naleznete je v CBsystemu a nebo přímo v Café klubu Slavie na baru.

Uteklo to jako voda a z bandy bláznivých recesistů se po pětadvaceti letech stal vážený band. J.A.R. to vzali přes Jakýpak vokolky, Tak tady M.A.S.H., Maximiga, Bulháry, Metamegamastítko až po Jsem pohodlný či Hamas a vtiskli určité vrstvě posluchačů do mozků i duší nezapomenutelné zážitky dvojího druhu.

Jeden je umělecký, když přes vypiplané desky s nápaditými obaly zaútočí na duše každého znalce hudby, a druhý je emocionální, a to, když se celá desítka hráčů dostane do koncertního varu a oni spolu s publikem začínají ztrácet pojem o realitě.

Amen, kouř z kamen. Prostě to si nechceš nechat ujít!

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

Štítky J.A.R., Café klub Slavie, koncert, České Budějovice, 25 let, oslava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.