pátek 24. ledna 2020 Milena

Město chce pokračovat ve spolupráci s pořadatelem adventu

Magistrát je spokojený s předvánočním programem ve městě. Budějovický advent tak, jak ho známe z minulých ročníků, by proto i v dalších letech měla pořádat společnost RK Invest. Radní se minulý týden dohodli, že na svém příštím jednání budou schvalovat využití práva opce.

Smlouva s agenturou RK Invest letos končí, a tak se představitelé Českých Budějovic museli rozhodnout, zda i v dalších třech letech svěří přípravy adventu do rukou pořadatelů z jihomoravské metropole Brna.

„Ve spolupráci hodláme i nadále pokračovat, bude ale třeba vyřešit parkování na náměstí Přemysla Otakara II., navýšení počtu toalet a podobně,“ předeslal budějcký primátor Juraj Thoma.

Štítky Budějovický advent, RK Invest, prodloužení spolupráce, opce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Helena Syrová

Proč by to "město" smlouvu neprodloužilo...když když je majitel RK Investu příbuzný s Popelovou...veřejné tajemství. S kulturou to jde od desíti k pěti, slibovaný jeden a půl milion z výtěžku z tučných pronájmů co má jít každý rok do programu je pryč, půlku programu odehrajou děti z lidové školy umění za jízdenku na MHD. Pak se ještě dočtete, že město - paní Popelová jim pošle dotaci z kultury 760 tisíc na vánoční program, která však putuje ve výši 1 mega zpět v hotovosti na radnici :-) to je už výsměch. Zpoza pultu vánoční budky pak sleduju arogantního pána, správce tržiště, jak kde koho seřve, kdo se jen odváží na něco zeptat. O daňovém dokladu za pronájem budky se také nesmí mluvit. Divím se, že můj zaměstanavatel a nájemce této budky jim to nehodil za hlavu. Doklad na 10 tisíc a v hotovosti 45, běžná praktika. Mě je to jedno, já to neplatila, ale žaludek na to nemám. Alespoň, že ne všichni od RK investu ( je to minimum, jejich zaměstnanci, co to tam taky musejí v 25 jejich stáncích odstát jako já ) nejsou světští a dá se s nimi mluvit a o praktikách svého zaměstnavatele hovoří.

středa, 5. března 2014, 14:27

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.